środa, 8 czerwca 2016

wyniki candy ::)

witajcie :)
po długim czasie w końcu jest czas :) moje życie wróciło do normy więc znalazł się również czas na drobne przyjemności jakimi są rękodzieło i blogowanie :)
jeszcze raz bardzo Was przepraszam, że tyle to trwało. jak to dziewczyny pisały w komentarzach "my swoje, a życie swoje".... no ale się udało :)

nie przedłużając...
nie licząc zdublowanych komentarzy w candy wzięło udział 50 osób. bardzo mnie to cieszy i szczerze powiedziawszy liczyłam na połowę mniej :p
maszyna losująca, czyli ja zrobiła tak:zwyciężczynią zabawy jest Iwonka z bloga pomieszane-poplątane. serdecznie gratuluję :)


do Iwonki pojedzie ten koszyczek. jego zawartośc pozostaje niespodzianką- w końcu to było candy niespodzianka ;p- i zobaczy ją tylko Iwonka. dowiecie się co było w środku jeśli się Wam pochwali :)


za moją zwłokę postanowiłam dodatkowo rozlosowac 2 nagrody pocieszenia. będą to zestawy serwetek do decoupage. dostaną je Ela z bloga Rękodzieło Eluni oraz Aga z bloga Blog Chmurki :)

serdecznie gratuluję dziewczynom wygranych. Wasze adresy do wysyłki proszę abyście mi przesłały na meila ew.wozny@gmail.com w treści wpisując WYGRANA CANDY

stwierdziłam, że częściej trzeba robic candy. tym bardziej, że zbywa mi plecionek he he. pozdrowionka dla Was :)

12 komentarzy:

każdy pozostawiony po sobie ślad jest miły :)

Święta inaczej

Witajcie kochani... w tym trudnym czasie jaki nas spotkał... w obliczu pandemii.... mam nadzieję, że jednak się nie poddajecie. Mimo wszyst...