Cała ja.... rękodzieło, książki, gotowanie. to co w życiu kocham i co mnie uszczęśliwia. Jeśli podzielacie moje zdanie serdecznie zapraszam :)
Nie wiem jak można takie cacka wyczarować,robią wrażenie:))
Widze ze Swieta Wielkanocne u Ciebie na calego. Pozdrawiam, piekne rzeczy ludzie tworza.
no fakt, Marzenka ma pełne ręce roboty :)
Powiedziałabym "na bogato", robią wrażenie i są bardzo bardzo oryginalne:)
Śliczne są te pisanki ;)
Jestem pod wrażeniem Twoich prac:)Pozdrawiam cieplutko
to nie moje ale przekażę Marzenia :)
śliczne :)
CUDOWNE! Aż napatrzeć się nie mogę:)
Śliczne pisanki!!! Wszystkie twoje dzieła są super!!!
to Marzeny :) mi też się bardzo podobają :)
Swietne te jajka.
każdy pozostawiony po sobie ślad jest miły :)
Witam po dość długiej przerwie. Troszkę mnie tu nie było, co jednak nie oznacza, że się obijałam 😊 niestety natłok obowiązków i brak czasu...
Nie wiem jak można takie cacka wyczarować,robią wrażenie:))
OdpowiedzUsuńWidze ze Swieta Wielkanocne u Ciebie na calego. Pozdrawiam, piekne rzeczy ludzie tworza.
OdpowiedzUsuńno fakt, Marzenka ma pełne ręce roboty :)
UsuńPowiedziałabym "na bogato", robią wrażenie i są bardzo bardzo oryginalne:)
OdpowiedzUsuńŚliczne są te pisanki ;)
OdpowiedzUsuńJestem pod wrażeniem Twoich prac:)Pozdrawiam cieplutko
OdpowiedzUsuńto nie moje ale przekażę Marzenia :)
Usuńśliczne :)
OdpowiedzUsuńCUDOWNE! Aż napatrzeć się nie mogę:)
OdpowiedzUsuńŚliczne pisanki!!! Wszystkie twoje dzieła są super!!!
OdpowiedzUsuńto Marzeny :) mi też się bardzo podobają :)
UsuńSwietne te jajka.
OdpowiedzUsuń