sobota, 17 listopada 2012

zajęcia nr 1 :)

witam witam :)
dla przypomnienia plakacik:

pomysł sam w sobie rewelacyjny, a i jaka radocha dla dzieciaków.  mogą się spotkac z kolegami i koleżankami, poznac rówieśników, a przy okazji świetnie się bawic i uczyc nowych rzeczy :)przy okazji warsztatów twórczych dziś ruszył nowy projekt, a mianowicie sobotnie zajęcia plastyczne dla 5-6 latków od 9-10 godz. serdecznie zapraszamy, wszystkich zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt :)
na dzisiejszych zajęciach wspólnie z dziewczynkami lepiliśmy zwierzątka z plasteliny. dziewczynki świetnie się bawiły i nie śpieszno było im wracac do domu :)
a oto efekty naszej dzisiejszej wspólnej pracy:


jak widac praca szła pełną parą :)z kolorowej plasteliny powstało całe ZOO :)oraz zwierzątka mieszkające w wodzie :)

czas bardzo szybko mija przy świetnej zabawie :)
kolejne zajęcia już w następną sobotę. dla chętnych numer kontaktowy znajduje się na ulotce powyżej :)
życzę przyjemnego weekendu :)

3 komentarze:

  1. Ewcia, a ja tak się zastanawiam. może wciągniesz dzieciaczki na tych zajęciach, aby coś dla jakiegoś dziecka z http://marzycielskapoczta.pl/ przygotowały, a potem dasz fotki i zrobimy im reklamę na http://pocztowypodarek.pl/

    OdpowiedzUsuń
  2. świetne, super wygląda to zoo :))

    OdpowiedzUsuń
  3. choć nie piszę komentarzy z braku czasu, często zaglądam. Nie mogę się napatrzyć na twoje bąbki trzy posty wstecz. Przez ciebie mam ochotę wypleść dzwonek choć miałam zamiar wykleić go z szyszek. :)

    OdpowiedzUsuń

każdy pozostawiony po sobie ślad jest miły :)

Kolorowy pled

 Witam po dość długiej przerwie. Troszkę mnie tu nie było, co jednak nie oznacza, że się obijałam 😊 niestety natłok obowiązków i brak czasu...