środa, 27 listopada 2013

spotkanie nr 44 :)

witam wieczorową porą. witam również nowych obserwatorów. bardzo się cieszę, że ze mną jesteście i motywujecie mnie do dalszej pracy :)
na dzisiejszym spotkaniu już było widac magię świąt :) prace cudne jak zawsze, sporo nowości, nowych osób, które dawno nas nie odwiedzały. miło było :) dziewczyny nawet pytały czy po przeprowadzce dalej będę wrzucac zdjęcia prac ze spotkań. byłoby fajnie :)
wracając do tematu i nie przedłużając przedstawiam dzisiejsze dzieła :)

na początek prace Pani Janiny.  śliczny lawendowy koszyk z papierowej wikliny, zawieszki (nie zgadniecie z czego zrobione) i maskotki na szydełku. żółwik mnie po prostu urzekł :)

lampion i koralikowe gwiazdeczki na choinkę zrobiła Pani Halinka.
w poście z ostatniego spotkania (TUTAJ) był złoty szydełkowy aniołek Pani Halinki. napisałam, że zrobiła do Pani Daniusia. bardzo przepraszam za pomyłkę ale te Panie dla mnie są tak podobne, że przez długi czas brałam je za siostry :) 

 kolejne prace są autorstw Magdy. napracowała się dziewczyna i jest co podziwiac :)


następne prace są autorstwa Iwonki różnorodnośc technik jest imponująca. Iwonka od niedawna chodzi na spotkania ale jak sami widzicie robi wspaniałe rzeczy :)

te wspaniałe prace (głównie decoupage) wykonała Chmurka. świetny różany motyw, genialny komplecik :)

imienia autorki ten bombki nie znam i przyznam się szczerze, że nawet nie wiem która z Pań ją zrobiła. złapałam w locie do zdjęcia :p

pamiętacie moją patchworkową poduchę (TUTAJ)? pamiętacie wzmiankę o tym, że mąż wpadł na pomysł żeby zrobic z tych kwadratów pled? zawzięłam się. nie wiem ile mi to zajmie. 
wczoraj zaczęłam robic kolorowe kwadraciki i do tej pory powstało ich 25 :) ciekawe ile ich trzeba na spory pled, wie któraś może?????
 żegnam się z Wami i zapraszam na kiermasz. mam nadzieję, że nas odwiedzicie :)

3 komentarze:

każdy pozostawiony po sobie ślad jest miły :)

Kolorowy pled

 Witam po dość długiej przerwie. Troszkę mnie tu nie było, co jednak nie oznacza, że się obijałam 😊 niestety natłok obowiązków i brak czasu...